Warning: Creating default object from empty value in /www/doc/www.letosdarujpomoc.cz/www/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28
AZYLY PRO HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA – letosdarujpomoc.cz

AZYLY PRO HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA

Postupně vznikají i v ČR – azyly a útulky, které se starají o tzv. hospodářská zvířata. Umožňují nám všem vidět osobnost, emoce a inteligenci těchto zvířat a pomáhají tak měnit pohled na ně – spolu s propagováním rostlinné stravy jako etického přístupu ke všem zvířatům.

Vyberte si ten svůj a podílejte se s námi na pomoci všem zvířatům.

Většina azylů vám dá za vaši pomoc nějaký symbolický dárek. Ten vám bude skvěle připomínat pomoc, kterou jste zvířatům darovali.

FARMA NADĚJE

Na Farmě ukazujeme lidem, že zvířata, kterým jsme dali nálepku hospodářská, se v prožívání lásky, radosti i bolesti nijak neliší od našich domácích mazlíčků. Rádi bychom proto ukázali, že tyto tvory není nutné využívat, a že lze i bez živočišných produktů vést zdravý, šťastný a plnohodnotný život.
Koupili jsme pozemek o celkové rozloze 2,6 hektaru v obci Dobrovítov, nedaleko měst Čáslav a Kutná Hora, a začali budovat vše od základu na holé louce… tedy spíše poli. 🙂 Na farmě žije kromě dobrovolníků kolem 80-ti zachráněných zvířátek (beránci, ovečky, kozičky, kozlíci, kůzlátka, prasátka, králíčci, slepičky, kohoutek, kočičky, kravičky a oslík), a noví obyvatelé stále přicházejí.
Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat, protože tento projekt je možné realizovat jen díky vaší neustálé podpoře, které si moc vážíme.
www.farmanadeje.cz

ŠŤASTNÝ ZVĚŘINEC

Jsme neziskový spolek s posláním pomáhat všem zvířatům v nouzi bez rozdílu. Naší hlavní náplní je provoz azylu pro hospodářská a jiná zvířata. Všechny životy jsou pro nás stejně cenné, proto naši svěřenci dostávají stejnou lásku a péči, ať se jedná o myšku, slepičku, pejska či prasátko.
Mezi naše další aktivity patří zprostředkování adopcí, poradenství ohledně výživy a zdravotního stavu na základě vlastních zkušeností. V neposlední řadě také osvěta v rámci problematiky (nejen) hospodářských a laboratorních zvířat a jejich zneužívání lidmi.
Azyl oficiálně funguje od října 2018, jsme tedy na počátku dlouhé cesty a vítáme každou nabídku pomoci či spolupráce.
www.stastnyzverinec.cz

ŽIVOT BEZ KRUTOSTI NA STATKU

Vzpomínáte, jak jste jako děti milovali všechna zvířata? Nechtěli jste, aby jim kdokoliv ubližoval? Toužili jste se dívat do jejich spokojených tváří ? Dospěli jste a myslíte, že to není možné? Vraťte se do svého dětství a splňte si své sny o spokojených zvířatech.

Život bez krutosti z.s. je nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je zachraňovat zvířecí životy prostřednictvím malého ráje v Podkrkonoší. Místo, kde všichni budou šťastní a v bezpečí. Přesně takový je totiž Azyl nejen pro hospodářská zvířata – Život bez krutosti na statku.

Oáza míru a lásky pro všechna zvířata i lidi. Buďte i vy součástí tohoto projektu. Staňte se dobrovolníkem, dárcem, či patronem a zachraňujte nevinná zvířata.

www.zivotbezkrutosti.cz

AZYL HEIDRUN

Malý azyl pro zvířata na úpatí Novohradských hor
Momentálně zde bydlí:
  • kočičky
  • ovce
  • kozy
  • prasátka
  • králík Alberto Malich
Návštěvy po předchozím ohlášení vítány, většina zvířat je zvyklá na kontakt a je ráda za pozornost.

AZYLOVÁ FARMA JARIKHANDA 

Farma Jarikhanda je jedním z prvních azylů pro „hospodářská“ zvířata u nás. V Březůvkách u Zlína svůj domov už našly nejen krávy, ale i koně, prasata, ovce, kozy, slepičky, šnek i psi a kočky.
A další přibývají.
Provozovat takový azyl není žádná legrace a záchrana dalších zvířat už závisí hlavně na dobrovolnících a dárcích.
Ceníme si i té sebemenší pomoci, protože nás krůček po krůčku přibližuje ke světu, ve kterém chceme žít.
I díky Vám můžeme pomáhat.
Děkujeme!
azylovafarma.cz

ŽIVOT NA LOUCE

Pojďme společně vytvořit místo, kde se spojuje člověk s přírodou a zvířaty. Louka, na naší Louce chceme vybudovat soucitné a svobodné místo pro všechny bytosti. Chceme, aby se sem lidé rádi vraceli, odpočívali, rostli, spojovali se a hlavně aby se tu cítili svobodně. Proto taky na naší Louce našli domov zvířata, která by člověk jinak využil pro jejich maso, mléko či srst. U nás jsou tyto bytosti brány jako naši kamarádi a ti nejlepší učitelé.

KOZÍ PELÍŠEK

Hlavním cílem našeho občanského spolku Kozí pelíšek je vybudování azylového domova pro nechtěné, hendikepované a starší kozí dámy, jako i jiná hospodářská zvířata v Jílovém u Prahy

Naším upřimným přáním je vytvořit láskyplný harmonický prostor, kde jsou si všichni rovní a vzájemně se respektují.

​Holky, které se k nám dostanou, již u nás zůstávají napořád. Snažíme se, aby žily co nejvíc svobodně, obklopeny láskou a porozuměním.

Pevně věříme, že se Vám naše úsilí líbí, a že nás, dle svých možností, podpoříte. Děkujeme Vám.

Krásný slunečný den a s úsměvem na tváři Vám přejí, Ľubomír a jeho chlupatá parta 🙂