Warning: Creating default object from empty value in /www/doc/www.letosdarujpomoc.cz/www/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28
ORGANIZACE POMÁHAJÍCÍ PLANETĚ VE SVĚTĚ – letosdarujpomoc.cz

ORGANIZACE POMÁHAJÍCÍ PLANETĚ VE SVĚTĚ

Seznamte se s projekty, které chrání planetu, deštné pralesy, oceány na celém světě. A vy se k nim můžete připojit přímo v ČR, ať už podpořením jejich činnosti zde, nebo přímým vycestováním a pomocí jako dobrovolník. I tyto organizace pro vás připravily spoustu benefičních drobností, které vám mohou sloužit jako symbolický dárek pro někoho blízkého. A i vám může připomínat, jak skvělou věc jste podpořili.

Aktuálně projekty také nabízejí možnost podpory jednotlivých aktuálních kampaní na crowdfundingových platformách jako jsou Kickstarter.com, Indiegogo.com, Hithit.cz, Startovac.cz, Penězdroj.cz. Jednotlivé kampaně zde neaktualizujeme, najdete je na webech a sociálních sítích jednotlivých projektů.

BE SEA

„Jsme neziskovka bojující za ochranu oceánů a celkově za více zelený způsob života, bez konzumu! Spolupracujeme s umělci a designery a společně tvoříme skvělé věci, které mají hlavní cíl – Ochranu naší planety. Působíme v Indonésii, kde bojujeme proti obrovskému plastovému znečištění oceánů a za ukončení vybíjení žraloků a dalších paryb. Jednáme s vládou, pracujeme s místními, zaměřujeme se na děti.

U nás pořádáme výstavy, workshopy, přednášky, vytváříme edukační materiály. Máme vlastní e-shop kde prodáváme ekologické vychytávky a na druhé straně designové kousky od eticky smýšlejících tvůrců. „

Přidat k pomoci se můžete zde a to jako dobrovolník, umělec, sponzor, a samozřejmě kupec – aukci uměleckých děl najdete zde.

besea.cz/cz/

GREEN LIFE: PRALES A OCEÁN DĚTEM

„Naše cesta nás zavedla až do daleké Indonésie na Sumatru, kde jsme pochopili důležitost zachování deštných pralesů a nenahraditelnost kolébky života pro naši společnou budoucnost. Jsme si vědomi reálné situace kolem nás, ale věříme, že náš osobní příklad může otevírat lidská srdce a mysl. Náš tým se skládá ze 13ti členů. a z mnoha úžasných dobrovolníků. V Indonésii je na projektu Green Life zapojen další 5ti členný tým, který je složen z Čechů a Indonésanů.“

Projekt Prales dětem nabízí zapojení se do ochrany Deštného pralesa na Sumatře, možnost podpořit Tygří hlídku, která bojuje proti pytlákům na severu Sumatry, podporu vzdělávacího centra Tygří dům.

Můžete se také stát dobrovolníkem Green Life v deštném pralese a Blue Life u Indického oceánu na Sumatře. 

pralesdetem.cz