Warning: Creating default object from empty value in /www/doc/www.letosdarujpomoc.cz/www/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28
SPECIÁLNÍ PROJEKTY – letosdarujpomoc.cz

SPECIÁLNÍ PROJEKTY POMÁHAJÍCÍ ZVÍŘATŮM

Zde najdete speciální, jinam nezařaditelné projekty, které si zaslouží vaši pomoc – ať už finanční, materiální nebo jakoukoliv jinou.

PSÍ VOZÍČKY A POTŘEBY PRO OCHRNUTÉ PEJSKY A KOČKY

Skvělý projekt, který začal soužitím s vlastním ochrnutým psím kamarádem. Dnes pro pejsky dva nadšenci z firmy Monty dokážou vyrobit ve svém volném čase vozíček, ale i inkontinenční potřeby a vše, co si pejsci a kočky zaslouží dostat, když jsou v nouzi. Tento jedinečný projekt pomáhá zachovávat psím kamarádům v nouzi důstojnost, hezky strávený život a nás, lidi, učí, že úraz nebo onemocnění ještě nemusí znamenat konec života pejska – stejně jako u lidí.

„Vizí naší firmy je rozšíření prodeje vozíčků do celé Evropy a vybudování malého rehabilitačního a poradenského centra pro hendikepovaná zvířata.  Vzhled k tomu, že ne existuje (nebo o ni nevíme) dotace na takový to projekt, je tento plán zatím jen v naších hlavách.“

Za pomoc tomuto projektu se speciálně přimlouváme 🙂

Monty – vozíčky pro psy

Sraz psích vozíčkářů

www.invalidnivozikpropsy.cz

MAJITELÉ HANDIKAPOVANÝCH ZVÍŘÁTEK

Skupina skvělých lidí, kteří se starají o své ochrnuté přátele, o pejsky a kočky z útulků, které jsou znevýhodněné úrazy, onemocněními apod.

Velký respekt a i za tuto pomoc komukoliv, kdo ji zrovna bude aktuálně potřebovat, se přimlouváme 🙂

https://www.facebook.com/groups/www.invalidnivozikpropsy.cz/