Warning: Creating default object from empty value in /www/doc/www.letosdarujpomoc.cz/www/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28
SPORT PRO ZVÍŘATA – letosdarujpomoc.cz

SPORT PRO ZVÍŘATA

Také sportovci a sportovkyně chrání zvířata – ať už pořádáním speciálních akcí, benefičními akcemi pro útulky nebo jednotlivá zvířata v nouzi. V pomoci prostřednictvím sportu případně propojíte navíc i svůj sportovní koníček, takže míra vašich pozitivních pocitů z pomoci ještě vzroste – vybírat můžete z těchto projektů.

VEGAN FIGHTER

Již mnoho let fungující projekt spojující bojové sporty, ochranu zvířat a inspiraci k rostlinné stravě. Projekt zaštiťují profesionální sportovci a sportovkyně, národní šampioni a šampionky, mistři a mistryně Evropy a světa – a to v těch nejnáročnějších disciplínách jako je thaibox nebo MMA. Inspirují tak prostřednictvím výsledků a fyzické zdatnosti k tomu, že zvířata nemusí pro naši stravu v současné době již umírat ani trpět.

Pod hlavičkou Vegan Future Events pořádají největší evropské eventy rostlinného životního stylu Veggie Náplavka, Veggie Vánoce nebo Planet Fest.

Největší pomocí je pro ně zpětná vazba o tom, že vás inspirovali k vyzkoušení ohleduplného životního stylu. Jejich merch – a tedy i skvělé sportovní dárky s jasným názorem – najdete také na Vegan Fighter Shop.cz. Za každou pomoc velmi děkují.


www.vegan-fighter.com

BĚHEJME A POMÁHEJME ÚTULKŮM

Běhejme a pomáhejme útulkům je projekt, který díky finančním darům od laskavých lidí mění životy nešťastným zvířatům.

„O čem celá akce je? Jsou připravené 2 okruhy – běžecký a pěší. V prvním případě se jedná o pětikilometrový běh bez měření času. Neběží se o vítězství. Smyslem akce je si přijít proběhnout v pohodovém tempu se svými kamarády, dětmi, psy, nejsou připravené stupně vítězů. Po běhu následuje kulturní program.

Pomohli jsme celkem 75 útulkům a vybrali jsme 1,8 milionu korun!

Cílem akce je užít si krásné odpoledne s Vaší rodinou, přáteli, zasportovat si a společně udělat dobrou věc, přispět na zvířata, která se nemají tak dobře jako ty naše u nás doma. Vybere se zajímavá částka a hlavně lidem, co takové spolky provozují, se dodá podpora a motivace do další práce.

Těší nás, že čím dál víc lidí začíná chápat, že pokud chtějí něco změnit, musí začít sami u sebe.

Budeme moc rád, pokud i vy na akci dorazíte a společně si užijeme odpoledne, které si budeme všichni pamatovat.

Běhejme a pomáhejme!“

Dárky, inspirující ostatní pro pomoc zvířatům v nouzi, najdete na super eshopu.

http://behproutulky.cz/uvod/